Sajūtu telpā iepriekšējs pieraksts uz procedūrām pa tālruni 25904819 (Kosmētiķe Dace Cīrule) - obligāts!

Aromadiagnostika Sajūtu telpāAromadiagnostika 30 eur

Aromadiagnostika ir viena no aromterapijas metodēm, kas ar ēterisko eļļu palīdzību ļauj noteikt klienta pašreizējo psihoemocionālo stāvokli un no neapzinātajām atmiņām izkristalizēt īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Ēteriskās eļļas darbojas kā spēcīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas likvidē patoloģiskā stāvokļa, slimības vai disharmonijas cēloni, aktivizē cilvēkā adaptācijas spējas un uzlabo spēju pretoties stresa ietekmei. Cilvēka rīcība aromatesta laikā bieži ir neapzināta, bet vienmēr pamatota uz iepriekšējo smaržu pieredzi. Lielajā testa komplektā ir vairāk nekā 90 dažādu ēterisko eļļu. Tie ir gan pierastie aromāti (skuju, garšvielu un citrusu), gan mazāk pazīstamie, piemēram, palo santo, lauru bejs, fragonija, liepa un klinšrozīte. Mana skolotāja - Inga Millere, aromaterapeite, mācību centra "Larēna" vadītāja. Šobrīd jau ir izveidota aromterapijas speciālistu sekcija Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijā. Un aromterapija ir reģistrēta, kā medicīniska tehnoloģija.

Aromatesta unikalitāte slēpjas tajā, ka tas vienmēr ir precīzs. Tas parāda to, ar ko cilvēks tieši šobrīd ir gatavs strādāt, atbrīvoties no tā, kas traucē, palīdz spert mazos, nozīmīgos solīšus personīgajā izaugsmē. Aromadiagnostikas rezultātu pielietojums ir gana plašs - tos var izmantot  veicot vispārējās ķermeņa masāžas, pievienot gaisa mitrinātājā telpas aromatizēšanai, meditācijās, inhalācijās, vannās, vannas sālī un ķermeņa skrubī, aroma kulonos, dabīgajos ķermeņa kopšanas līdzekļos. Viss atkarīgs no jūsu iespējām, patikšanām un paradumiem.

Arompīlings sejai un liftinga masāža 1h/ 35 eur

Bioloģisks pīlinga veids. 10 vai 11 dabīgo ēterisko eļļu kompozīcijas, kurā katra eļļa veic savu nozīmīgo funkciju. Pēc aromapīlinga un sejas liftinga masāžas Jūs izskatīsieties, kā atgriezusies no atpūtas kādā SPA kūrortā. Aromapīligus var izmantot arī klasisko kosmētisko procedūru laikā. Kosmētiķe izvērtēs ādas stāvokli un pēc nepieciešamības apvienos klasisko kosmetoloģiju ar aromakosmetoloģiju.

Bioloģiskais arompīlings sejas ādas atsvaidzināšanai, mirušo šūnu netraumatiskai nolobīšanai, asinsrites uzlabošanai, poru attīrīšanai, tūskas mazināšanai, rētaudu izlīdzināšanai, pretiekaisuma, alerģijas mazināšanai, brūcīšu dziedināšanai, problemātisku ādas izsitumu ārstēšanai, apsārtumu mazināšanai, pigmentācijas plankumu mazināšanai, jaunu šūnu augšanas stimulācijai.

Karstā sejas un dekoltē arompīlinga sastāvā esošās kanēļa un krustnagliņu ēteriskās eļļas uzlabos mikrocirkulāciju ādā, dziedēs sīkās brūces, fenhelis un muskatrieksts mazinās tūsku, izvadīs toksīnus, majorāna ēteriskā eļļa palīdzēs uzsūkties hematomām, vetīvers atbrīvos ādu no mirušajām šūnām, izvadīs toksīnus. Bazilika ēteriskā eļļa palīdzēs uzlabot nogurušas ādas stāvokli ar aizsprostotām porām. Visām izmantotajām ēteriskajām eļļām ir antiseptiskas un pretiekaisuma īpašības, līdz ar to lieliski palīdzēs gadījumos ar problemātiskiem ādas izsitumiem.

Krio sejas un dekoltē arompīlinga sastāvā esošās piparmētras ēteriskā ēteriskā eļļa uzlabos asins mikrocirkulāciju ādā, palmrozes un rožkoka ēteriskās eļļas palīdz izlīdzināt rētaudus, pētersīļa ēteriskā eļļa mazinās tūsku, izopa ēteriskajai eļļai piemīt pretiekaisuma un alerģiskās reakcijas mazinoša iedarbība, ciprese regulēs tauku dziedzeru darbību, dziedēs brūcītes.

Aromaliftinga 7 dabīgo ēterisko eļļu kompozīcijas sastāvā esošās palmrozes un rožkoka ēteriskās eļļas palīdz izlīdzināt rētaudus, stiprina asinsvadu sieniņas, mīkstina ādu un palīdz mazināt pigmentācijas plankumus. Bet Ilang- ilang ēteriskā eļļa stimulēs jaunu šūnu augšanu ādas dziļākajos slāņos un regulēs tauku dzidzeru darbību. Lavandas un ģerānijas ēteriskās eļļas lieliski palīdz risināt dažādas ādas problēmas, mazināt apsārtumu, ekzēmas, pinnes. Aromaliftinga sastāvā esošās eļļas ir arī sieviešu hormonālās ēteriskās eļļas. Līdz ar to, lietojot šo maisījumu, sievietes iegūst vēl papildus stimulu un terapeitisko efektu savas sievišķības akcentēšanai, izcelšanai. Šīs eļļas  darbojas hormonālajā līmenī, līdz ar to ir iespējams palīdzēt uzlabot hormonālā rakstura radītās problēmas.

Arompīlinga un sejas liftinga masāžas rezultātā uzlabojas sejas ādas krāsa, tiek stiprināti asinsvadi (procedūra ir piemērota kuperozai ādai), uzlabota asinsrite, tiek attīrītas poras, mazināti iekaisumi, dziedētas brūcītes, āda tiek mīkstināta. Masāžas rezultātā uzlabojas sejas ovāla kontūras, piepaceltas uzacis un acu zona, mazināti maisiņi un tumšie loki zem acīm (ja tie radušies noguruma un spriedzes rezultātā), mazinās dubultzods. Tai pašā laikā tā ir lieliska profilakse pretvīrusu infekcijām un deguna blakusdobuma iekaisuma mazināšanai. Aromapīlingu un aromaliftingu var veikt arī jūtīgas un alerģiskas ādas gadījumos, bet ne grūtniecības laikā!

Aromaprocedūras dažādu sejas ādas problēmu risināšanai 1h/ 35 -40 eur

Ēterisko eļļu kompozīcijas sejas masāžu vai kopjošo procedūru laikā veicinās organisma aizsargspējas, mazinās pārlieko jūtīgumu pret alergēniem, stabilizēs asinsvadu caurlaidību, nervu receptoru reaktivitāti, veicinās reģenerācijas procesus, mazinās atkārtotas infekcijas iespējamību. Veicinās iekaisuma procesu mazināšanu, novērsīs rētaudu veidošanos, iedarbosies antibakteriāli un mazinās tūsku. Specifisko  dziedējošo bāzes un ēterisko eļļu sajaukumi palīdzēs ādai ātrāk atgūties un reģenerēties.

Ja vēlies izbaudīt aromakosmetoloģijas burvību, bet nezini, ar ko sākt, droši uztici savu vēlmi un kosmētiķe piemeklēs vajadzīgo.

  •  Taukainas, problemātiskas ādas līdzsvarošana, porainā reljefa izlīdzināšana
  • Reģenerējoša sejas procedūra iekaisuma procesu mazināšanai, ādas atjaunošanai
  • Sejas ādas toņa izlīdzināšanai, neveselīga izskata, pigmentācijas mazināšanai
  • Anti stresa terapija jutīgai, sakairinātai ādai, alerģiskā dermatīta mazināšanai 
Aromaterapija ādas kopšanai