Sajūtu telpa: tālrunis pierakstam: +371 25904819 (Kosmētiķe Dace Cīrule)

Sejas un dekoltē modelējošā masāžaAnti age sejas modelējošā masāža 1h 30min/ 40 eur

Manuālās plastikas laikā kosmētiķe ar dažādu sejas masāžas tehniku palīdzību iedarbojas uz dekoltē, kakla un sejas muskuļiem, līdzsvarojot pārāk saspringto un mazāk aktīvo muskuļu stāvokli. Tā ir sejas masāža, kas sniedz tūlītēju, noturīgu liftinga efektu bez invazīvo produktu un bez aparāttehnoloģiju izmantošanas. Sejas masāžas laikā tiek paātrināti vielmaiņas procesi  sejas ādā, toksīnu un liekā šķidruma izvade, paaugstinās ādas elastība, sejas āda tiek piesātināta ar skābekli, uzlabojas asinsrite ādas virsējā slānī un aktivizējas kolagēna un elastāna sintēze. Līdz ar to sejas un kakla ādas reljefs kļūst līdzenāks un nostiprinās sejas ovāla kontūra. Tiek mazināta tūska un uzlabota sejas limfātiskās sistēmas darbība.

 Anti age sejas masāžas laikā var tikt izmantotas un apvienotas vairākas sejas masāžas tehnikas - split masāža, postizometriskā muskuļu relaksācija, vakuummasāža, intraorālā masāža, limfodrenāža. Kura kurā brīdī būs piemērotākā, to izvērtēs kosmētiķe. Liftinga efekts ir redzams jau pēc pirmās sejas masāžas, bet, lai sasniegtu ilgstošu un paliekošu efektu, ir vēlams veikt procedūru kursu, kuru var apvienot arī ar sejas vingrošanu mājās, ātrāku un labāku rezultātu sasniegšanai.

Kontrindikācijas - iekaisuma procesi ādā, saaukstēšanās, infekciozas ādas saslimšanas, kuperoze, mugurkaula trūce kakla, plecu vai krūšu zonā. Pēc mezoterapijas procedūrām - jebkādas sejas plastikas procedūras ir kontrindicētas 6 mēnešu periodā pēc mezoterapijas kursa ( bet, veicot modelējošo masāžu kursu pirms mezoterapijas kursa, sasniedzamo sejas ādas un audu atjaunojošais efekts dubultojas).

Atjaunojoša sejas masāža Sajūtu telpāAtjaunojošā masāža sejai un dekoltē  1h30 min/ 40 eur

Atjaunojošā sejas masāža ir īpaši piemērota gadījumos, kad nepieciešams atjaunot sejas, kakla un dekolte zonas mīksto audu funkcijas pēc invazīvām metodēm, biorevitalizācijas, filleru ievadīšanas vai mezoterapijas injekcijām, samazinātu atlabšanas periodu pēc plastiskajām operācijām, kā arī sagatavoties pirms sejas plastikas operācijām. Sejas masāža palīdz dabīgā un drošā veidā novērst nepatīkamās blaknes. Svarīgi ievērot ārsta norādījumus, cik ilgu laiku pēc operācijas nepieciešams nogaidīt, lai drīkstētu veikt atjaunojošo masāžu sejas, kakla un dekoltē zonā.

Galvenā uzmanība tiek pievērsta tam, lai sejas masāžas laikā tiktu atjaunota asinsrite un limfas attece, līdz ar to tiek uzlabota vielmaiņa audos, tie tiek bagātināti ar skābekli un izvadīti toksīni. Tā rezultātā sejas audos sekmīgāk noris atjaunošanās procesi. Tiek mazinātas sāpec, mazināta tūskainība sejas audos, uzlabota tauku dziedzeru darbības kvalitāte, tiek profilaktiski strādāts, lai novērstu rētaudu veidošanos un lai neveidotos iekaisuma process. Pēc dažādo vielu ievadīšanas ādas virsmā var veidoties nelielas pāpulas, kuras ne visiem ātri izlīdzinās. Ar atjaunojošās sejas masāžas tehnikām iespējams panākt vienmērīgāku vielu izlīdzināšanos, tai pat laikā neveicinot šo vielu ātrāku izvadīšanu.

Tā kā sejas masāža ir ļoti maiga un nesāpīga, masāža iedarbojas uz visu organismu kopumā kā nomierinoša un stresu mazinoša, mazinās iekšējais saspringums, kas ir ļoti svarīgi pēcoperāciju laikā.  Šo nomierinošo sejas masāžu var izmantot arī kā profilatisku savos ikdienas skaistumkopšanas pasākumos, gan kā atsevišķu atjaunojošu masāžu, gan kopā ar citu anti age sejas procedūru kompleksu.

Ajurvēdas masāža sejaiMukhabjanga - Ajurvēdas kosmētiskā sejas masāža 1h30min/35 eur

Relaksējoša Ajurvēdas punktu masāža sejai, kuras laikā iedarbojas uz seju, dekoltē, galvu, rokām un vēderu ar atbilstošu Ajurvēdas masāžas eļļas maisījumu. Punktu masāža dod dziļu relaksāciju un iedarbojas uz visu organismu kopumā. Iedarbība uz Marmas punktiem palīdz regulēt centrālo nervu sistēmu, asinsspiedienu, uzlabo redzes atmiņu, iedarbojas uz limfātisko sistēmu, noņem muskuļu saspringumu krūšu rajonā. Sejas masāža uzlabo asins apgādi smadzenēm. Mukhabjanga sejas masāža iedarbojas arī uz vecajām, nepārstrādātajām emocijām, pārgurumu un bezmiegu, palīdz no organisma izvadīt lieko šķidrumu un šlakvielas. Mukhabjangas sejas masāžas kosmētiskās iedarbības rezultātā uzlabojas sejas ādas un muskuļu stāvoklis, tā tiek pabarota un tonizēta, pabaro galvas ādu un matu saknes. Pičas izmantošana palīdz atslābināties, stimulēt hipofīzi un iegrimt iekšējā pasaulē, attīsta intuīciju. Sejas masāža ir vēl viens lielisks veidz kā atslēgties no ikdienas stresiem!

Vakuuma masāža sejai Vakuuma masāža sejai un dekoltē 1h/ 22 eur

Sejas masāža, kuras laikā tiek izmantotas speciālas vakuuma bankas ar dažādu izmēru stikla kolbām. Ar to palīdzību iespējams ievērojami uzlabot sejas ādas elastību un ādas tonusu, atjaunot sīko kapilāru tīklu, aktivizēt asins cirkulāciju, likvidēt limfostāzi audos, izvadīt toksīnus, mazināt taukaudu slāni dubultzodā, atjaunot kalogēna šķiedras sejas ādā, mazināt sīkās krunciņas ap acīm un ap lūpām.

Masāžas laikā tiek izmantota dabīgā bāzes eļļa ar īpaši veidotiem ēterisko eļļu sajaukumiem - liftingam; novecojošai, nogurušai ādai; ādai ar kuperozi asinsvadu stiprināšanai; maisījums audu piesātināšanai ar skābekli (tiem, kas ilgstoši uzturas telpās bez dabīgās ventilācijas, intensīvajiem smēķētājiem, autobraucējiem). Masāžas noslēgumā tiek uzklāta sejas maska, kas nostiprinās sasniegto rezultātu, nomierinās sejas ādu, atsvaidzinās tās toni, sniegs tai nepieciešamās minerālvielas.

Kontrindikācijas sejas vakuuma masāžai - herpes, sēnīšu saslimšanas, kārpas, atvērtas brūces, sejas nerva iekaisums, strutaini vai iekaisuši ādas bojājumi, sejas ādas saslimšanas, ko izraisījuši vīrusi, paaugstināta ķermeņa temperatūra, audzēji, nevusi, paaugstināta matiņu augšana, rinofīma, hipertrofiskas rētas.