Sajūtu telpa: tālrunis pierakstam: +371 25904819 (Dace Cīrule)

Sejas un dekoltē modelējošā masāžaSejas modelējošā masāža 1h 30min - 2h/40 eur

Manuālās plastikas laikā iedarbojas uz dekoltē, kakla un sejas muskuļiem, līdzsvarojot pārāk saspringto un mazāk aktīvo muskuļu stāvokli. Tā ir sejas dziļā muskuļu masāža, kas sniedz tūlītēju, noturīgu liftinga efektu bez invazīvo produktu un bez aparāttehnoloģiju izmantošanas. Šīs procedūras laikā tiek paātrināti vielmaiņas procesi  sejas ādā, toksīnu un liekā šķidruma izvade, paaugstinās ādas elastība, sejas āda tiek piesātināta ar skābekli, uzlabojas asinsrite ādas virsējā slānī un aktivizējas kolagēna un elastāna sintēze. Līdz ar to sejas un kakla ādas reljefs kļūst līdzenāks un nostiprinās sejas ovāla kontūra. Tiek mazināta tūska un uzlabota sejas limfātiskās sistēmas darbība.

Manuālās plastikas laikā var tikt izmantotas un apvienotas apvienotas vairākas tehnikas - split masāža, postizometriskā muskuļu relaksācija, vakuummasāža, intraorālā masāža, limfodrenāža. Liftinga efekts ir redzams jau pēc pirmās procedūras, bet, lai sasniegtu ilgstošu un paliekošu efektu, ir vēlams veikt procedūru kursu, kuru var apvienot arī ar sejas vingrošanu mājās, ātrāku un labāku rezultātu sasniegšanai.

Kontrindikācijas - iekaisuma procesi ādā, saaukstēšanās, infekciozas ādas saslimšanas, kuperoze, mugurkaula trūce kakla, plecu vai krūšu zonā. Pēc mezoterapijas procedūrām - jebkādas sejas plastikas procedūras ir kontrindicētas 6 mēnešu periodā pēc mezoterapijas kursa ( bet, veicot modelējošo masāžu kursu pirms mezoterapijas kursa, sasniedzamo sejas ādas un audu atjaunojošais efekts dubultojas).

Atjaunojoša sejas masāža Sajūtu telpāPēctraumu masāža sejai un dekoltē  1h30 min/ 40 eur

Pēctraumu masāža sejai ir īpaši piemērota gadījumos, kad nepieciešams atjaunot sejas, kakla un dekolte zonas mīksto audu funkcijas pēc invazīvām metodēm, biorevitalizācijas, filleru ievadīšanas vai mezoterapijas injekcijām, samazinātu atlabšanas periodu pēc plastiskajām operācijām, kā arī sagatavot pirms sejas plastikas operācijām. Pēctraumu masāža palīdz dabīgā un drošā veidā novērst nepatīkamās blaknes. Svarīgi ievērot ārsta norādījumus, cik ilgu laiku pēc operācijas nepieciešams nogaidīt, lai drīkstētu veikt atjaunojošo masāžu sejas, kakla un dekoltē zonā.

Galvenā uzmanība tiek pievērsta tam, lai sejas masāžas laikā tiktu atjaunota asinsrite un limfas attece, līdz ar to tiek uzlabota vielmaiņa audos, tie tiek bagātināti ar skābekli un izvadīti toksīni. Tā rezultātā sejas audos sekmīgāk noris atjaunošanās procesi. Tiek mazinātas sāpec un mazināta tūskainība sejas audos, uzlabota tauku dziedzeru darbības kvalitāte, tiek profilaktiski strādāts, lai novērstu rētaudu veidošanos un lai neveidotos iekaisuma process. Pēc dažādo vielu ievadīšanas ādas virsmā var veidoties nelielas pāpulas, kuras ne visiem uzsūcas ātri. Ar pēctraumu masāžas tehnikām iespējams panākt vienmērīgāku vielu izlīdzināšanos, tai pat laikā neveicinot šo vielu ātrāku izvadīšanu.

Tā kā sejas masāža ir ļoti maiga un nesāpīga, masāža iedarbojas uz visu organismu kopumā kā nomierinoša un stresu mazinoša, mazinās iekšējais saspringums, kas ir ļoti svarīgi pēcoperāciju laikā.  Šo nomierinošo sejas masāžu var izmantot arī kā profilatisku savā ikdienas skaistumkopšanas pasākumos, gan kā atsevišķu atjaunojošu masāžu, gan citu anti age procedūru kompleksā.

Ajurvēdas masāža sejaiMukhabjanga - Ajurvēdas kosmētiskā masāža sejai 1h30min/30 eur

Relaksējoša Ajurvēdas punktu masāža, kuras laikā iedarbojas uz seju, dekoltē, galvu, rokām un vēderu ar atbilstošu Ajurvēdas masāžas eļļas maisījumu. Punktu masāža dod dziļu relaksāciju un iedarbojas uz visu organismu kopumā. Iedarbība uz Marmas punktiem palīdz regulēt centrālo nervu sistēmu, asinsspiedienu, uzlabo redzes atmiņu, iedarbojas uz limfātisko sistēmu, noņem muskuļu saspringumu krūšu rajonā. Uzlabo asins apgādi smadzenēm. Mukhabjanga masāža iedarbojas arī uz vecajā, nepārstrādātajām emocijām, pārgurumu un bezmiegu, palīdz no organisma izvadīt lieko šķidrumu un šlakvielas. Mukhabjangas masāžas kosmētiskās iedarbības rezultātā uzlabojas sejas ādas un muskuļu stāvoklis, tā tiek pabarota un tonizēta, pabaro galvas ādu un matu saknes. Pičas izmantošana palīdz atslābināties, stimulēt hipofīzi un iegrimt iekšējā pasaulē, attīsta intuīciju.

Vakuuma masāža sejai Vakuuma masāža sejai un dekoltē 1h/ 22 eur

Sejas masāžai tiek izmantotas speciālas vakuuma bankas ar dažādu izmēru kolbām. Ar to palīdzību iespējams ievērojami uzlabot sejas ādas elastību un ādas tonusu, atjaunot sīko kapilāru tīklu, aktivizēt asins cirkulāciju, likvidēt limfostāzi audos, izvadīt toksīnus, mazināt taukaudu slāni dubultzodā, atjaunot kalogēna šķiedras sejas ādā, mazināt sīkās krunciņas ap acīm un ap lūpām.

Masāžas laikā tiek izmantota dabīgā bāzes eļļa ar īpaši veidotiem ēterisko eļļu sajaukumiem - liftingam; novecojošai, nogurušai ādai; ādai ar kuperozi asinsvadu stiprināšanai; maisījums audu piesātināšanai ar skābekli (tiem, kas ilgstoši uzturas telpās bez dabīgās ventilācijas, intensīvajiem smēķētājiem, autobraucējiem). Masāžas noslēgumā tiek uzklāta sejas maska, kas nostiprinās sasniegto rezultātu, nomierinās sejas ādu, atsvaidzinās tās toni, sniegs tai nepieciešamās minerālvielas.

Kontrindikācijas sejas vakuuma masāžai - herpes, sēnīšu saslimšanas, kārpas, atvērtas brūces, sejas nerva iekaisums, strutaini vai iekaisuši ādas bojājumi, sejas ādas saslimšanas, ko izraisījuši vīrusi, paaugstināta ķermeņa temperatūra, audzēji, nevusi, paaugstināta matiņu augšana, rinofīma, hipertrofiskas rētas.
Daces Cīrules - Sajūtu Telpa - sejas un ķermeņa skaistumkopšanas procedūras un masāžas Jelgavā. Piedāvājumā sejas kopšanas procedūras, dabīgais augu pīlings, aromkosmetoloģija, aromterapija un aromdiagnostika, relaksējošas masāžas ķermenim, manuālā limfodrenāža un gaisa zābaki, ietīšanas procedūras, masāžas figūras korekcijai, Ajurvēdas masāžas, Tibetas Planetāro skanošo trauku terapija. Kādreizējās adreses, www.dclounge.lv, vietā turpmāk meklē www.sajututelpa.lv

 .