Aroma limfodrenāžas masāža Sajūtu telpā JelgavāLimfodrenāžas masāža 1h 30min / 40 eur

Tas ir īpašs manuālās masāžas veids, kas izstrādāts vispārējai ķermeņa atveseļošanai. Limfodrenāžas masāžas pamatuzdevums ir limfas cirkulācijas veicināšana, liekā šķidruma un toksīnu izvadīšana no organisma, vielmaiņas regulēšana, tūskas mazināšana un muskuļu atslābināšana. Manuālā limfodrenāža ir ļoti patīkama, maiga un dziļa masāža, kas nomierina nervu sistēmu un mazina nogurumu. Bet, apvienojot ar aromterapijas ēterisko eļļu kompozīcijām, tiek panākts dubults efekts, jo masāžā izmanto ne tikai kosmētiskās kompozīcijas, bet arī terapeitiskās receptes.

Limfātiskās sistēmas brīva cirkulācija ir viena no svarīgākajām imunitātes stiprināšanai, vielmaiņas galaproduktu izvadīšanai, asinsrites attīrīšanai, liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanai. Limfmezglos tiek iznīcināti iekaisumu procesus veicinošie mikroorganismi, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai limfas plūsma būtu brīva, netraucēta. Pretējā gadījumā veidojas tūska, ādas reljefs atsevišķās zonās kļūst nelīdzens, pasliktinās organisma vispārējais stāvoklis, cilvēks biežāk sāk slimot, rodas hronisks nogurums. Limfātiskās sistēmas darbību var salīdzināt ar sanitāro mezglu un kanalizācijas darbību - ja kanalizācijas mezgls ir aizdambējies, sāk "aizaugt" kanalizācijas caurules un tā rezultātā visa sistēma pārsāj darboties.

Manuālajai limfodrenāžas masāžai ir dziļāka iedarbība uz organismu kopumā, nekā aparātu limfodrenāžai. Meistars precīzi iedarbojas uz limfmezgliem, ar virspusējās limfodrenāžas tehniku iedarbojas uz virsējo kapilāru tīklu, bet dziļā tehnika iedarbojas uz limfvadu sistēmu, kas stimulē šķidrumu izvadīšanu no iekšējiem orgāniem. Tā rezultātā atbrīvojas un atjaunojas limfātiskās sistēmas plūsma, mazinās tūska, tiek izvadīti toksīni, uzlabojas imunitāte, mazinās nogurums. Manuālajai limfodrenāžas masāžai ir nomierinošs un harmonizējošs efekts, kā arī tā ir lielisks palīgs cīņā ar celulītu.

Ajūrvēdas masāža mugurai Jelgavā Sajūtu telpāMeru Danda čikitsa - Ajurvēdas muguras masāža 50min/ 26 eur

Ajurvēdas muguras masāža Meru Danda čikitsa jeb "Pasaules ass" - diezgan intensīva un aktīva. Pēc Ajurvēdas uzskatiem, visa organisma veselība ir ciešā saiknē saistīta ar mugurkaula veselību. Muguras masāžas laikā mugurkaula rajons tiek atbrīvots no hroniskajiem saspringumiem, izvadīti toksīni un sāļi, pastiprināta limfātiskā plūsma. Pēc masāžas mugurkaulā ir atjaunota aktīvāka dzīvības enerģijas plūsma, cilvēks jūtas mundrāks, atbrīvotāks.

Abjanga - Ajurvēdas masāža ķermenim Jelgavā, Sajūtu telpāAbjanga Shariram - Ajurvēdas pilnā ķermeņa masāža 2h/50 eur

Abjanga ir pilnā ķermeņa masāža ar siltām eļļām tā ir maiga, dziļi relaksējoša, tai ir visu organismu atjaunojoša iedarbība. Abjanga masāžas un izmantoto ajurvēdisko eļļu ietekmē tiek mitrināta un pabarota visa ķermeņa āda, nomierināta nervu sistēma, uzlabota miega kvalitāte, uzlabota iekšējo orgānu darbība, atbrīvoti muskuļi, mazinās galvassāpes.  Masāža palēnina novecošanās procesus, paātrina limfas plūsmu, izvada no organisma toksīnus un šlakvielas. Pilnā ajurvēdas ķermeņa masāža mazina stresa radīto spriedzi, pabaro ādu no pēdām līdz pat matu saknītēm.

Aroma masāža ķermenim Jelgavā, Sajūtu telpā

Sandhi - Ajurvēdas masāža mugurai 50min / 26 eur

Ļoti nomierinoša Ajurvēdas masāža mugurai. Atslābina muskulatūras saspringumu, ķermenis kļūst ‘’viegls’’ un atbrīvots. Masāža ar siltu eļļu uzlabo asinsriti dziļākos ādas slāņos. Mazinās stress un nervozitāti, un mazinās galvassāpes.

Presoterapija jeb gaisa zābaki 30min - 45min - 1h/ 8 - 17 eur

Pressoterapija jeb limfodrenāžas aparātprocedūra ķermenim. Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Procedūra aktivizē vielmaiņu, samazina tūsku un celulītu, uzlabo limfas un asisnsrites plūsmu, atvieglo venozās atteces traucējumu gadījumā, palīdz izvadīt no organisma toksīnus, novērš liekā šķidruma uzkrāšanos, uzlabo ādas elastību (āda kļūst gludāka).
Limfodrenāžas masāžas aparātprocedūras pielieto limfas cirkulācijas uzlabošanai, liekā šķidruma un šlakvielu izvadīšanai, tūskas samazināšanai, vēnu slimību profilaksei, pēc estētiskās ķirurģijas, celulīta ārstēšanai, auguma formēšanai - efektīvai apjoma samazināšanai, ādas elastības uzlabošanai, tā kalpo kā pamatterapija un kombinējošā terapija apvienojumā ar citām metodēm.

Arī grūtnieces var iet uz šīm limfodrenāžas procedūrām, pirms tam konsultējoties ar savu ārstu. Tādos gadījumos tiek masēti tikai augšstilbi. Tas ne tikai pasargā sievietes no striju rašanās un ārstē celulītu, bet atbrīvo no tūskas, kas grūtniecēm ir bieži sastopama parādība. Divus mēnešus pēc bērniņa piedzimšanas sieviete var apmeklēt limfodrenāžas masāžas procedūru, rezultāts – vēdera formas ātrāka atgūšana, būs acīm redzama.

Šo procedūru lieliski var apvienot ar vieglu sejas kopšanas procedūru, relaksējošu limfodrenāžas masāžu vai sejas masku.

Sīkāku cenu dalījumu 30 min un 45 min piedāvājumam, kā arī abonimentu cenas skatīties šeit.

Presoterapija jeb gaisa zābaki + gēlu vai aļģu ietīšana 1h 30 min/ 35 - 45 eur

Presoterapijas apvienojumā ar GMT jūras aļģu kosmētiku labāku rezultātu sasniegšanai. Atkarībā no vēlamā rezultāta tiek kombinēti izmantojamie līdzekļi - tūskas mazināšanai, venozās atteces veicināšanai, celulīta mazināšanai. Ja veselības stāvoklis to atļaus, procedūra tiks papildināta ar minimālu infrasarkanā stara terapiju, lai veicinātu aktīvo vielu labāku uzsūkšanos.

Mitrinošā gēla ar prettūskas un pretcelulīta efektu sastāvā esošo dabīgo ekstraktu izlasei piemīt izteikta limfas un venozo atteci uzlabojoša ārstnieciska iedarbība. Atvēsinošajam gēlam piemīt ādu nostiprinošs un ķermeņa formu modelējošs efekts, kas aizkavē novecošanās procesus, atjauno optimālu ādas vielmaiņu un imunitāti, saglabā un atjauno ādas elastību un tvirtumu. Tonizējošais gēls lieliski formē un modelē ķermeni, atjauno ādas tonusu. Samazina noguruma un smaguma sajūtu, ideāli novērš tūsku, uzlabo asinsvadu sieniņu tonusu un atjauno ādas elastību.

Atbilstoša aļģu maskas piemeklēšana nodrošinās lieliskus rezultātus cīņā ar celulītu, ķermeņa apjoma mazināšanā, mitrinās un baros ādu, piesātinās to ar skābekli, vitamīniem un minerālvielām, atjaunos ādas elastību un izlīdzinās sīkās grumbiņas.

Šo procedūru lieliski var apvienot ar vieglu sejas kopšanas procedūru, relaksējošu limfodrenāžas masāžu vai sejas masku.

Ietīšanas procedūŗas ķermenim, Jelgavā, Sajūtu telpāIetīšanas procedūra ar GMT gēliem vai/un aļģēm 50 min - 1h 30min/ 26 - 35 eur

Dziļi relaksējoša ietīšanas procedūra ar detoksificējošu iedarbību, jūras aļģu sastāvā esošā sastāvdaļas ir tuvas mūsu asins placentai, tāpēc tās organismā spēj ļoti veiksmīgi uzsūkties un sniegt to, kas ķermenim tajā brīdī ir visnepieciešamākais.

Aļģes izcili novērš celulītu, tūsku - veicot šo procedūru pirms pārlidojumiem nepatīkamās sajūtas un diskomforts apakšstilbos un potītēs būs krietni mazākas, vai nebūs vispār. Body Concept līdzekļos esošās aktīvās vielas nostiprina ķermeņa kontūru un dziļi mitrina ķermeņa ādu, tādejādi izlīdzinot ķermeņa ādas reljefu. Procedūra sākas ar ķermeņa pīlingu, kas pulējot maigi noņem atmirušās šūnas un novērš ādas raupjumu. Dziļi attīra, sagatavo epidermu aktīvo vielu uzņemšanai. Tam seko viegla ķermeņa masāža ar individuāli piemeklētiem gēliem (SLIMMING GEL, TONING GEL) un aļģu aplikācija ar SLIMMING MASK. Procedūru pabeidz ar ietīšanas – kompresijas metodi. Kompresijas plēves rada papildu spiedienu. Tas stimulē asins un limfas cirkulāciju – mazina pietūkumu, izvada toksīnus. Lieliski skulpturē ķermeni!

Tonizējošie līdzekļi lieliski formē un modelē ķermeni, atjauno ādas tonusu. Samazina noguruma un smaguma sajūtu kājās. Ideāli novērš tūsku, uzlabo asinsvadu sieniņu tonusu un atjauno ādas elastību, padarot to tvirtāku un gludāku. Satur spēcīgu antioksidantu kompleksu, uzlabo ādas mikrocirkulāciju, atjauno optimālu ādas vielmaiņu un imunitāti. Ursolskābe, kas ir atrodama ābolu sēkliņu ekstraktā, saglabā un atjauno ādas elastību un tvirtumu, efektīvi iedarbojas pret ādas novecošanos. Ursolskābe veicina organismā dabiskā kalogēna sintēzi.

Slaidinošā aļģu maskai ir attīrošs, lipolītisks un izteikti drenējošs efekts. Aļģēs ir augsta minerālu, mikroelementu, aminoskābju un vitamīnu koncentrācija. Šīs bioloģiski aktīvās vielas lieliski pārvar epidermas barjeru un iekļūst dziļākajos ādas slāņos. Aļģēm piemīt stimulējoša, tonizējoša, regulējoša un pretiekaisuma darbība.

Brūnaļģēm piemīt detoksicējošas, vielmaiņu stimulējošas un ādu mitrinošas īpašības.
Jūras sarkanaļģēs esošais bagātīgais Mg un Ca lieliski remineralizē ādu.
Aļģu kombinācija bagātīgi satur minerālvielu kompleksu, jodu, alginātus un antioksidantus.
Aļģu maska ir papildināta ar zaļo tēju, kas stimulē apasiņošanu, izvada lieko šķidrumu un sekmē tauku vielmaiņu. Aļģu un zaļās tējas sajaukums iedarbojas uz celulītu, nodrošina spēcīgu detoksicējošu iedarbību un veicina vielmaiņas procesus organismā.