Aroma limfodrenāžas masāža Sajūtu telpā JelgavāLimfodrenāžas masāža 1h 30min / 40 eur

Tas ir īpašs manuālās masāžas veids, kas izstrādāts vispārējai ķermeņa atveseļošanai. Limfodrenāžas masāžas pamatuzdevums ir limfas cirkulācijas veicināšana, liekā šķidruma un toksīnu izvadīšana no organisma, vielmaiņas regulēšana, tūskas mazināšana un muskuļu atslābināšana. Manuālā limfodrenāža ir ļoti patīkama, maiga un dziļa masāža, kas nomierina nervu sistēmu un mazina nogurumu. Bet, apvienojot ar aromterapijas ēterisko eļļu kompozīcijām, tiek panākts dubults efekts, jo masāžā izmanto ne tikai kosmētiskās kompozīcijas, bet arī terapeitiskās receptes.

Limfātiskās sistēmas brīva cirkulācija ir viena no svarīgākajām imunitātes stiprināšanai, vielmaiņas galaproduktu izvadīšanai, asinsrites attīrīšanai, liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanai. Limfmezglos tiek iznīcināti iekaisumu procesus veicinošie mikroorganismi, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai limfas plūsma būtu brīva, netraucēta. Pretējā gadījumā veidojas tūska, ādas reljefs atsevišķās zonās kļūst nelīdzens, pasliktinās organisma vispārējais stāvoklis, cilvēks biežāk sāk slimot, rodas hronisks nogurums. Limfātiskās sistēmas darbību var salīdzināt ar sanitāro mezglu un kanalizācijas darbību - ja kanalizācijas mezgls ir aizdambējies, sāk "aizaugt" kanalizācijas caurules un tā rezultātā visa sistēma pārsāj darboties.

Manuālajai limfodrenāžas masāžai ir dziļāka iedarbība uz organismu kopumā, nekā aparātu limfodrenāžai. Meistars precīzi iedarbojas uz limfmezgliem, ar virspusējās limfodrenāžas tehniku iedarbojas uz virsējo kapilāru tīklu, bet dziļā tehnika iedarbojas uz limfvadu sistēmu, kas stimulē šķidrumu izvadīšanu no iekšējiem orgāniem. Tā rezultātā atbrīvojas un atjaunojas limfātiskās sistēmas plūsma, mazinās tūska, tiek izvadīti toksīni, uzlabojas imunitāte, mazinās nogurums. Manuālajai limfodrenāžas masāžai ir nomierinošs un harmonizējošs efekts, kā arī tā ir lielisks palīgs cīņā ar celulītu.

Ajūrvēdas masāža mugurai Jelgavā Sajūtu telpāMeru Danda čikitsa - Ajurvēdas muguras masāža 50min/ 26 eur

Ajurvēdas muguras masāža Meru Danda čikitsa jeb "Pasaules ass" - diezgan intensīva un aktīva. Pēc Ajurvēdas uzskatiem, visa organisma veselība ir ciešā saiknē saistīta ar mugurkaula veselību. Muguras masāžas laikā mugurkaula rajons tiek atbrīvots no hroniskajiem saspringumiem, izvadīti toksīni un sāļi, pastiprināta limfātiskā plūsma. Pēc masāžas mugurkaulā ir atjaunota aktīvāka dzīvības enerģijas plūsma, cilvēks jūtas mundrāks, atbrīvotāks.

Abjanga - Ajurvēdas masāža ķermenim Jelgavā, Sajūtu telpāAbjanga Shariram - Ajurvēdas pilnā ķermeņa masāža 2h/50 eur

Abjanga ir pilnā ķermeņa masāža ar siltām eļļām tā ir maiga, dziļi relaksējoša, tai ir visu organismu atjaunojoša iedarbība. Abjanga masāžas un izmantoto ajurvēdisko eļļu ietekmē tiek mitrināta un pabarota visa ķermeņa āda, nomierināta nervu sistēma, uzlabota miega kvalitāte, uzlabota iekšējo orgānu darbība, atbrīvoti muskuļi, mazinās galvassāpes.  Masāža palēnina novecošanās procesus, paātrina limfas plūsmu, izvada no organisma toksīnus un šlakvielas. Pilnā ajurvēdas ķermeņa masāža mazina stresa radīto spriedzi, pabaro ādu no pēdām līdz pat matu saknītēm.

Aroma masāža ķermenim Jelgavā, Sajūtu telpā

Sandhi - Ajurvēdas masāža mugurai 50min / 26 eur

Ļoti nomierinoša Ajurvēdas masāža mugurai. Atslābina muskulatūras saspringumu, ķermenis kļūst ‘’viegls’’ un atbrīvots. Masāža ar siltu eļļu uzlabo asinsriti dziļākos ādas slāņos. Mazinās stress un nervozitāti, un mazinās galvassāpes.