Sajūtu telpā iepriekšējs pieraksts uz procedūrām zvanot vai rakstot uz tālruni 25904819 - Dace Cīrule.

Aromadiagnostika Sajūtu telpāAromadiagnostika 30 eur

Aromadiagnostika ir viena no aromterapijas metodēm, kas ar ēterisko eļļu palīdzību ļauj noteikt klienta pašreizējo psihoemocionālo stāvokli un no neapzinātajām atmiņām izkristalizēt īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Ēteriskās eļļas darbojas kā spēcīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas likvidē patoloģiskā stāvokļa, slimības vai disharmonijas cēloni, aktivizē cilvēkā adaptācijas spējas un uzlabo spēju pretoties stresa ietekmei. Cilvēka rīcība aromatesta laikā bieži ir neapzināta, bet vienmēr pamatota uz iepriekšējo smaržu pieredzi. Lielajā testa komplektā ir vairāk nekā 90 dažādu ēterisko eļļu. Tie ir gan pierastie aromāti (skuju, garšvielu un citrusu), gan mazāk pazīstamie, piemēram, palo santo, lauru bejs, fragonija, liepa un klinšrozīte. Mana skolotāja ir Inga Millere, aromaterapeite ar ilggadēju praksi, mācību centra "Larēna" vadītāja. Šobrīd jau ir izveidota aromterapijas speciālistu sekcija Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijā. Un aromterapija ir reģistrēta, kā medicīniska tehnoloģija.

Aromatesta unikalitāte slēpjas tajā, ka tas vienmēr ir precīzs. Tas parāda to, ar ko cilvēks tieši šobrīd ir gatavs strādāt, atbrīvoties no tā, kas traucē, palīdz spert mazos, nozīmīgos solīšus personīgajā izaugsmē. Aromadiagnostikas rezultātu pielietojums ir gana plašs - tos var izmantot  veicot vispārējās ķermeņa masāžas, pievienot gaisa mitrinātājā telpas aromatizēšanai, meditācijās, inhalācijās, vannās, vannas sālī un ķermeņa skrubī, aroma kulonos, dabīgajos ķermeņa kopšanas līdzekļos. Viss atkarīgs no jūsu iespējām, patikšanām un paradumiem.

Ļoti labus rezultātus sniedz aromdiagnostikas apvienošana ar sonoterapiju, kā arī ir atsevišķs aromdiagnostikas komplekts arī bērniem (sākot no 5 gadu vecuma). Šo metodi savās praksēs izmanto gan psihologi, gan ģimenes ārsti, gan homeopāti un pediatri. Aromterapiju arvien plašāk savās praksēs izmanto arī daudzu citu klasiskās medicīnas nozaru speciālisti, zobārsti, onkologi, vecmātes un ginekologi tai skaitā.

Aromdiagnostika un Himalajas planetāro trauku terapijas procedūras ir lielisks instruments darbam ar sevi, lai risinātu dažādas situācijas, psihoemocionālos stāvokļus, kad medikamentozā ārstēšana nedod vēlamos rezultātus.

Aromterapija dažādu sejas ādas problēmu risināšanai 

Tā kā mana pamatizglītība ir bāzēta kosmetoloģijā, tad, protams, aromterapijas produktus varu piedāvāt arī dažādu ar skaistumkopšnu saistītu produktu izvēlei gan individuāli pēc aromdiagnostikas rezultātu izanalizēšanas, gan universāli pielāgojamos sejas un ķermeņa kopšanas produktos. Ēterisko eļļu kompozīcijas sejas masāžu vai kopjošo procedūru laikā veicinās organisma aizsargspējas, mazinās pārlieko jūtīgumu pret alergēniem, stabilizēs asinsvadu caurlaidību, nervu receptoru reaktivitāti, veicinās reģenerācijas procesus, mazinās atkārtotas infekcijas iespējamību. Veicinās iekaisuma procesu mazināšanu, novērsīs rētaudu veidošanos, iedarbosies antibakteriāli un mazinās tūsku. Specifisko  dziedējošo bāzes un ēterisko eļļu sajaukumi palīdzēs ādai ātrāk atgūties un reģenerēties.

  • Taukainas, problemātiskas ādas līdzsvarošana, porainā reljefa izlīdzināšana
  • Reģenerējoši kopjošie līdzekļi iekaisuma procesu mazināšanai, ādas atjaunošanai
  • Sejas ādas toņa izlīdzināšanai, neveselīga izskata, pigmentācijas mazināšanai
  • Anti stresa terapija jutīgai, sakairinātai ādai, alerģiskā dermatīta mazināšanai
Ja vēlies izbaudīt aromakosmetoloģijas burvību, bet nezini, ar ko sākt, droši uztici savu vēlmi un es piemeklēšu vajadzīgo.