Tibetas Planetārie skanošie trauki
Sonoterapija jeb hercu terapija Sajūtu telpā; tālrunis pierakstam - 25904819  Dace Cīrule

Tibetas Planetāro skanošo trauku iedarbība

Skaņas terapijas iedarbība uz apkārtējo vidi ir daudz pētīta un ir pietiekami daudz foto un video materiālu par to, kā harmoniska mūzika, skaņa iedarbojas uz ūdens molekulām, kādi veidojas sniegpārsliņu raksti, kāda ir augu un dzīvnieku reakcija - šo katrs pats var atrast un sīkāk papētīt to, kas nu kuru vairāk uzrunā.

Tibetas Planetāro skanošo trauku terapija palīdz risināt virkni fizisko, garīgo un emocionālo problēmu. Idividuālo seansu ilgums ir līdz 1h, maksa 30 eur.

Fiziskās:

 • Atjaunošanās pēc dažādām saslimšanā, operācijām, traumām, invazīvajām manipulācijām, posttraumatiskā stresa.
 • Mazina sāpes ķermenī - galvassāpes, migrēnas, muguras sāpes, sāpes muskuļos.
 • Regulē menstruālo ciklu.
 • Stimulē endokrīnos dziedzerus, regulē hormonu izdalīšanos, regulē gremošanas sistēmas darbību, palīdz hroniskā noguruma gadījumos.
 • Mazina arteriālo hipertenziju.
 • Uzlabo miega kvalitāti
 • Mazina tieksmi pārēsties.

Psihoemocionālās, garīgās:

 • Palīdz pie koncentrēšanās problēmām un mācīšanās traucējumiem
 • Mazina stresu un trauksmainību
 • Maina vecos uzvedības modeļus, ieradumus, domāšanas veidu, radot pozitīvas pārmaiņas
 • Atbrīvo no negatīvās enerģijas un negatīvām emocijām, palīdzot veidot pozitīvu domāšanu.
 • Attīra auru un harmonizē enerģijas plūsmu mūsu enerģētiskajos centros, veicina radošumu, intuīciju.Novērš enerģētiskos blokus.
 • Iespējams sasniegt dziļu relaksācijas stāvokli visos ķermeņos - fiziskajā, ēteriskajā, astrālajā, mentālajā, kauzālajā, garīgajā un dievišķajā.

Planetāro trauku tehnikas:

 • Iekšējā miera atgūšanai -  lieliski izmantojama, lai iepazītos ar skaņu terapiju vai sagatavotos ilgstošākam terapiju kursam.  Strādā tikai auras līmenī, neliekot traukus uz ķermeņa. Ieteicama cilvēkiem, kas atsakās no realitātes un pārāk daudz dzīvo ilūziju pasaulē. Palīdz nostiprināties fiziskajā pasaulē, palīdz pieņemt realitāti. Izmantojama arī, lai atbrīvotos no atkarībām.
 • Laimīgās attiecības - piemērotas pārim attiecību uzlabošanai. Var strādāt, lai harmonizētu un sinhronizētu uzvedību pārī. Palīdz arī uzlabot attiecības ar citiem līdzcilvēkiem. Mazina spriedzi sarežģītās attiecībās. Palīdz novērst neuzticēšanos citiem un atjaunot uzticību. Piemērota tehnika, lai strādātu arī tikai ar vienu cilvēku, lai sakārtotu un harmonizētu to, kas traucē pašam būt laimīgam savās attiecībās, veicinātu pieņemšanu un sapratni.
 • Iekšējais ceļojums - lieliska palīgterapija emocionālo traumu gadījumā. Organisma atjaunošanās, virzīšanās pretī nākotnei, pārmaiņu pieņemšana, situāciju vai notikumu atlaišana, vajadzība maigi sevi mainīt. Garīgā atmošanās un Garīgā ceļa uzsākšana.
 • Kakla un muguras sāpju dziedināšanai - lieliski izmantojama  ne tikaikakla un muguras sāpju gadījumā, bet arī menstruālo sāpju gadījumā, vai, ja nav menstruāciju.Piemērota situācijās, kad ir nepieciešamība atjaunot spēkus. Īpaši laba tiem, kas ir noguruši no visa un ir uzņēmušies nest uz saviem pleciem visas pasaules rūpes. Tibetas Planetāro skanošo trauku terapija, kas uzņemas uz sevis par daudz atbildības.

  Lieliska terapija, ja ir nepieciešams dot stimulu jaunām pārmaiņām dzīvē.

 • Pilnīgas relaksācijas tehnika - piemērota visa veida psihosomatisko sāpju atvieglošanai un mazināšanai. Sniedz pilnīgu relaksāciju ar mērķi atjaunoties, restartēties un pārslēgties. Ķermenis un prāts nonāk it kā nulles punktā, no kurienes var uzsākt jaunu ceļojumu. Pašatveseļošanās procesu uzsākšana ar dziļāku, pilnvērtīgāku izpratni par to. Iekšējais miers un uzticēšanās sev.

 • Birth - atDzimšanas tehnika - piemērota tiem, kas atrodas dzīves krustcelēs, nopietnu pārmaiņu procesā. Pilnīgas atjaunošanās un harmonizēšanās tehnika. Iekšejai atmodai, sava patiesā Es apjaušanai, bērnības traumu un prenetrālo traumu dziedināšanai. Arī gaišredzības veicināšanai. Piemērota bērniem līdz 10 gadu vecumam.

 • Harmonija - līdzsvara atgūšanai. Brīžos, kad nepieciešams pieņemt svarīgus lēmumus vai pirms nopietniem pārbaudījumiem. Lieliska tehnika, lai atjaunotos pēc emocionālām traumām un medicīniskām manipulācijām.

 • Seanss bērniem (10 - 18 g.v.) - baiļu, trauksmes un emocionālās labilitātes gadījumos. Stresa, satraukumu un nakts murgu gadījumos. Harmonijas un līdzsvara atgūšanai, enerģētisko centru līdzsvarošanai, koncentrēšanās spēju vairošanai. Viss minētais piemērojams arī pieaugušajiem, tai skaitā arī sava iekšējā bērna dziedināšanai.

 • Dziļā meditācija - tehnika, kas ļauj sevi iepazīt daudz dziļāk. Sirds un smadzeņu saskaņas atjaunošana un sinhronizēšana, kā arī abu smadzeņu pusložu sinhronizēšana. Pilnīgas relaksācijas un dziļākas sapratnes tehnika,kas ļauj būt neitrāliem un iedziļināties problēmu saknē. Tehnika, kas ļauj piedzīvot ķermeņa un prāta restartu.

 • Pāru terapija - uzticēšanās, paļaušanās vienam uz otru, sirds harmonizēšana un līdzsvara atgūšana. Patiesa mīlestība vienam pret otru. Palīdz sajust sev apkārt mīlestību un izstarot to citiem. Palīdz atgūt pašcieņu un pašapziņu, raizes un problēmas atrisinās it kā pašas no sevis. Atvēršanās garīgam ceļam. Lieliska terapija arī vienam, lai līdzsvarotu vīrišķo un sievišķo enerģiju sevī pašā.

 • Kosmiskā masāža - atbrīvo no depresijas un negatīvo emociju radītas vilšanās. Paaugstina pašapziņu un palīdz veikt radikālas pārmaiņas un iekšējo atjaunošanos. Harmonizē Theta un Delta viļņus smadzenēs, sekmējot spēju pieņemt vislabākos lēmumus problēmu risināšanai. Stimulē atveseļošanos un organisma sistēmu pašdziedināšanās spējas. Transformē neveselīgu seksuālo enerģiju, harmonizējot to ar tantrisko kosmisko vienotību, tādejādi palīdzot risināt arī neauglības problēmas.

 • Tantriskā seksualitāte - beznosacījuma mīlestības, atjaunošanās, atvēršanās un atlaišanas tehnika, kas palīdz harmonizēt attiecības. atbalsts lēmumu pieņemšanā, kā arī padziļināti iedarbojas uz enerģētiskajiem centriem, palīdzot tos harmonizēt. Spēcīga detoksificējoša iedarbība.

 • Zen masāža - lieliska tehnika, lai nomierinātu prāta aktivitāti, mazinātu apjukumu un nespēju savākties. Pēc emocionālajām traumām. Atjaunotnei. Izmantojama arī pie ādas problēmu, reimatisma un artrozes terapijām.

 • Absolūtais Kosmoss - spēcīga tehnika. Mīļotā cilvēka zaudējuma gadījumos, pie emocionālām traumām, depresijas, sērām, mīlestības un harmonijas trūkuma. Pie psiholoģiskām saslimšanām. Brīžos, kad dzīvē ir lielas pārmaiņas.

 • Terapija onkoloģijas skartajiem

Kas tas ir un no kurienes cēlies

Sonoterapija jeb hercu terapija ar Tibetas Planetārajiem skanošajiem traukiem ir viena no metodēm, ar ko iespējams atjaunot gan fizisko, gan psiholoģisko dibalansu cilvēka ķermenī. Savā būtībā tā ir skaņas vibrāciju masāža, kas līdzsvaro enerģijas plūsmu un stimulē enerģētisko centru labāku darbību, kā arī atjauno cilvēka saikni ar Visuma enerģiju.

Šveiciešu matemātiķis un mūzikas pētnieks Hanss Cousto 1970. gadu beigās ar matemātisku vienādojumu palīdzību aprēķinājis Saules sistēmas planētu radītās skaņu frekvences. Arī astrofizikas nesenajos pētījumos pierādīts, ka planētas un zvaigznes dzied. Tibetas Planetāro traku vibrācijas ir saskaņotas ar šo planētu un kosmisko viļņu frekvencēm. Visā visumā trauku izgatavošanas process ir līdzīgs ar parasto skanošo trauku izkalšanu un veidošanu. Atšķirīgās nianses ir tajā, ka Tibetas Planetārie skanošie trauki tiek kalti konkrētās planētas labvēlīgajā kustības laikā, pēc to izgatavošanas skaņu inženieri ar piemērotas aparatūras, mērinstrumentu un programmu palīdzību nosaka to, vai šim konkrētajam traukam ir planetārās īpašības vai nav. Tikai 20 - 30% no traukiem piemīt šīs īpašības. Noslēgumā pieredzējuši Meistari aktivizē Planetāros traukus ar seniem Vēdiskiem rituāliem un spēcīgām mantrām, kas atbilst planētām un citiem kosmiskajiem ķermeņi