Iespējams iegādāties gan drukātas, gan virtuālās dāvanu kartes par jūsu izvēlēto summu. Drukātā veidā - ierodoties personīgi, virtuālās - uzklikšķinot lodziņu "FromMe" un sekojot instrukcijām mājas lapās.

Dāvanu kartes salonā var iegādāties maksājot skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu kartēm.

Sajūtu Telpas dāvanu karšu derīguma termiņš - 3 mēneši. Pēc derīguma termiņa beigām kartes izmantot nav iespējams.

Elektroniskās dāvanu kartes

Ja atrodies ārzemēs, kādā citā Latvijas pilsētā, vai par dāvanu kartes iegādi iedomājies ārpus darba laika, tā nav problēma. Klikšķini uz blakus redzamo baneri un izvēlies sev tīkamo no piedāvātajām iespējām "Sajūtu telpas" profilā - konkrētu procedūru, vai naudas summu. Saņem savā e- pastā, izdrukā un dāvini! Vienkāršāk nevar būt. Derīguma termiņšs 1 gads.

Sajūtu Telpas dāvanu kartes

Dāvanu kartes masāžāmDāvanu kartes skaistas kartiņas izskatā, kas periodiski maina savu vizuālo tēlu - konkrēta procedūra vai naudas summa - pēc dāvinātāja vēlmēm. Zvani, vienojies par ierašanās laiku un dodies uz Elektrības ielu 5a. Apmaksa skaidrā naudā vai ar bankas karti. Derīguma termiņšs 3 mēneši.

Daces Cīrules - Sajūtu Telpa - sejas un ķermeņa skaistumkopšanas procedūras un masāžas Jelgavā. Piedāvājumā sejas kopšanas procedūras, dabīgais augu pīlings, aromkosmetoloģija, aromterapija un aromdiagnostika, relaksējošas masāžas ķermenim, manuālā limfodrenāža un gaisa zābaki, ietīšanas procedūras, masāžas figūras korekcijai, Ajurvēdas masāžas, Tibetas Planetāro skanošo trauku terapija. Kādreizējās adreses, www.dclounge.lv, vietā turpmāk meklē www.sajututelpa.lv

 .